sign   مجتمع چاپ و تبلیغات ساتا       |         sign    09122234930    تهران . شهرک غرب . بلوار فرحزادی . روبروی میلاد نور . مجتمع ستین سنتر ط4    

ارتباط با ما

 
  •            |
  • |        

مجتمع چاپ ساتا

مجری کلیه امور چاپی و تبلیغاتی در کرج و فردیس.

مجتمع چاپ ساتا در سال 1382 به عنوان یک واحد مستقل پا به عرصه چاپ نهاد.
در سال های اولیه شروع فعالیت با توجه به نقش گسترده و اهمیت مراکز خدمات پس از چاپ، این مجموعه کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر ترفیع خدمات پس از چاپ، خدمات چاپ و قبل از چاپ خود را راه اندازی کند.که مجتمع چاپ ساتا با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در این موارد توانست مشکلات این امر را مرتفع نموده و در ارائه هرچه بیشتر و بهتر پروژه های چاپی و تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان (یا همکاران) مخصوصا در حوزه فرم های عمومی، خدمات شایان توجهی را ارائه نماید.
این مجموعه منسجم و فعال پس از گذشت 18 سال با در نظر داشتن 3 مقوله مهم: قیمت پایین، کیفیت مطلوب و سرعت بالا و همچنین راه اندازی انواع فرم های عمومی و اختصاصی طبق نیاز مشتریان و همکاران خود، همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات می باشد.
امید است که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدم کوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را ارتقاء بخشیم.

همکاری با سازمان ها

سازمان ها و مراکز طرف قرارداد

همکاری با سازمان ها و ارگان ها

مجتمع چاپ ساتا، آماده انجام هر گونه همکاری در حوزه امور چاپی و تبلیغاتی با کلیه سازمان ها و ارگان ها با شرایط ویژه میباشد.

با ما در ارتباط باشید

شرایط و قوانین

غلط های املایی در امور چاپی

با توجه به اینکه تایید نهایی توسط مشتری قبل از چاپ انجام میگردد، کلیه غلط های املایی در امور چاپی به عهده مشتری خواهد بود.

پشتیبانی از خدمات

کلیه خدمات مجتمع چاپ ساتا دارای خدمات پشتیبانی میباشد .

طراحی اختصاصی

کلیه طرح های چاپی در این مجتمع به صورت اختصاصی توسط طراحان مجرب این مجموعه صورت خواهد پذیرفت.

فرم های عمومی

فرم های عمومی به صورت کلی و امور چاپ با دیگر مشتریان انجام میپذیرد.

فرم های اختصاصی

فرم های اختصاصی به صورت اختصاصی و امور چاپ به صورت تکی انجام میپذیرد.

مجتمع چاپ ساتا

اولین و مجهزترین چاپخانه فردیس

1-فرم های اختصاصی
کليه محصـولاتي که در ليـست فرم هاي عمـومي وجود ندارند و محـصولاتي که داراي خدمات خاصي مي باشند (کاتالوگ ها ، برشورها ، کتاب و ...) و همچنين محصولاتي که هر چند ممکن است جزء فـرم هاي عمـومي باشـند اما به علت حـساسيت بالای چاپي، نیاز به استفاده از رنگ هاي خاص و يا دارای چـاپ هاي ويژه هستند و قابليت اجـراي آن ها در فرم هاي عمومي وجود ندارد، جزء فـرم هاي اختصـاصي محسوب می شوند. به علت تنوع بالاي هر کـدام از اين سفارشات بايسـتي به متصـديان بخش اختصاصي مراجـعه کرده و بعد از مشاوره و اخذ قيـمت، فايل آمـاده چاپ خود را به ايشان ارجاع دهيد.
2-فرم های عمومی
مراحل تولید فرم های عمومی و محصولات آن با فرم های اختصاصی متفاوت است. راه اندازی این فرم ها جهت ارزان تـر و سریعـتر شـدن مراحـل تولیـد یک کار چـاپی می باشـد و از ایـن رو دارای تعـاریـف و شـرایط خـاصـی است که هر کدام را جداگانه و به صورت جزئی توضیح می دهیم.

logo footer

درباره ما

مجتمع چاپ ساتا، پس از گذشت 20 سال با در نظر داشتن 3 مقوله مهم: قیمت پایین، کیفیت مطلوب و سرعت بالا و همچنین راه اندازی انواع فرم های عمومی و اختصاصی طبق نیاز مشتریان و همکاران خود، همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات می باشد.

بیشتر بدانید

ارتباط با ما

sign   نشانی : کرج، فردیس، حد فاصل میدان فلکه اول و دوم، جنب بانک ملی، طبقه دوم، واحد 2
sign   ایمیل : info [at] SataPrint.ir
sign   تلفن دفتر مرکزی :36522339-026
sign   تلفکس :36562952-026

catalogo ico